Версія слідства - голову судді відрізали за монети

Олесь Лук'яненко
10 січня 2013р. 15:25

Основною версією жорстокого вбивства харківського судді Володимира Трофимова – вбивство з метою заволодіти майном потерпілого, адже суддя був колекціонером. Повідомив журналістам УНІАН на брифінгу в Харкові Віктор Пшонка.

Він заявив, що спочатку було 4 версії, але 2 вже нібито відпрацьовані. Залишилося ще 2 версії, але головна з них – це вбивство з метою пограбувати. Також генпрокурор сказав, що слідчі працюють надалі над версією вбивства через професійну діяльність. А міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко наголосив на тому, що з квартири загиблих зникла частина монет, які колекціонував суддя.

У Харкові в день працівників суду, 15-го грудня, жорстоко вбили суддю Фрунзенського райсуду Володимира Трофимова разом із родиною. Вбивці відрізали своїм жертвам голови та забрали їх з собою. За словами начальника Головного слідчого управління МВС Василь Фаринника, однією із версій, чому тіла загиблих були обезголовлені, є те, що злочинці намагалися приховати сліди від зброї, яку вони використовували під час вбивства. Депутат від «Батьківщини» Геннадій Москаль – генерал-лейтенант міліції, екс-заступник міністра внутрішніх справ та голови СБУ –  у вівторок гостро розкритикував нинішню владу у фейсбуці за те, що міліція замовчує розслідування резонансного вбивства та попросив визнати, якщо вони зайшли у тупик.

 

Теги: Україна , вбивство судді , Харків , Трофимов , Пшонка , Москаль