Киянок їде зваблювати Ален Делон

Галина Танай
10 січня 2013р. 16:41

Киянок їде зваблювати Ален Делон

В дитинстві йому пророкували блискучу кар'єру священника. Слава Богу, хлопчик виріс, не послухався і перетворився на красеня й секс-символа. 1 лютого один з найспокусливіших акторів світу Ален Делон приїде в Київ - співати, читати вірші й тішити киянок.

Горде звання секс-символа у Делона пожиттєве - у майже 78 він і не думає здавати позицій. І досі говорить: всім, що має, зобов'язаний прекрасним жінкам. Він зіграв безліч ролей - від агента Берії до легендарного Казанови, в його обіймах ніжились красуні Ромі Шнайдер і Мірей Дарк. За пару тижнів Делон завітає в Україну, і право "першої ночі" належить киянам - після цього актор поїде в Донецьк, Дніпропетровськ, Львів та Одесу. На творчому вечорі зірковий француз буде співати, читати вірші й відповідати на питання глядачів. В Україну Делон вирішив заїхати після прем'єри російської комедії "Мами", де він зіграв самого себе.

Місце зустрічі з Аленом Делоном ще уточнюється. Крім творчого вечора, можна сходити на  ексклюзивну зустріч з актором - за 1700 гривень у готелі Fairmont Grand Hotel на Набережно-Хрещатицькій. Залишається робити ставки: скільки киянок захочуть на годинку отримати Делона в одноосібне користування.

Теги: мами , Ален Делон , Київ