Бригинець підшукує Гостинному недорогі вантажівки

Маша Землянська
12 січня 2013р. 11:53

Олександр Бригинець хоче купити три старі вантажівки, щоб ними заблокувати входи до Гостинного двору. «Хто готовий дешево продати стару вантажівку – звертайтеся!», - пише депутат Верховної Ради від "Батьківщини" на своїй сторінці в Facebook

«Після комітетських слухань у ВРУ, коли і голова КМДА О.Попов і Мінкульт визнали, що ніякої реконструкції Гостинного двору бути не може, забудовники почали нові дії: сміттям закладають мій автомобіль, який блокує вхід до Гостинного двору, і, певно, намагаються відкрити інші входи, яких усього чотири. Невже доведеться збирати гроші і купувати ще три автомобілі, щоб закрити усі чотири входи до гостинної будівлі для того, щоб не допустити її перебудови, як того вимагає громада?», - пояснює у пості Бригинець.

Автомобіль, який перекрив в’їзд до Гостинного двору, Бригинець пожертвував 27-го грудня 2012-го. Проте попри захист активістами пам’ятку від найманців та «бригинтину», як вже прозвали автівку депутата, важку будівельну техніку загнати у Гостинний двір все ж таки вдалося. Навесні Гостинний двір позбавили статусу пам'ятки архітектури та віддали фірмі «Укрреставрація», котра має звести тут торгівельний центр. Керівниками ПАТ є менеджери, які раніше працювали разом із нинішнім головою Державного управління справами Андрієм Кравцем. У травні двір захопили громадські активісти та перетворили його на культурний сквот.

Теги: Київ , Бригинець , Гостинний двір , вантажівка