400 ультрас зійшлися у пам’ятника міліціонерам

Максим Опанасенко
14 січня 2013р. 10:57

400 ультрас зійшлися у пам’ятника міліціонерам

Чотири сотні фанатів «Динамо» Київ» прийшли підтримати батька і сина Павліченків перед початком розгляду Апеляційним судом Києва їхнього вироку за вбивство судді.

Вони зібралися навпроти суду на Солом’янській площі - навколо пам’ятника загиблим міліціонерам. Лідер ультрас Андрій Коренівський перед початком суду традиційно закликав усіх не палити та дотримуватися громадського порядку. Фанати скандували «Свободу чесним, свободу Павліченкам!», «Сьогодні Павліченки, завтра ти!», "Разом - і до кінця!", у своїх виступах наголошували, що не тиснуть на суд і прагнуть лише справжнього розслідування вбивства. Ультрас прийшли підтримти десятки невболівальників, зокрема дисидент Євген Сверстюк і телеведучий Андрій Куликов. Мітинг завершився спільним виконанням національного гімну. 

Батька та сина Дмитра та Сергія Павліченків заарештували за три дні після смерті судді Шевченківського райсуду Зубкова. Прокуратура заявила, що за ці три дні перевірила причетність крупного бізнесу до вбивства і не знайшла підтверджень. Суддя Зубков неодноразово ухвалював рішення на користь простих громадян, які протистояли варварським забудовам у центрі Києва. Прокуратура стверджує,що вбили суддю Павліченки - за те, що він ухвалив рішення не на їхню користь у суперечці з фірмою за прибудову до їхньої квартири на Богдана Хмельницького, яку родина здавала в оренду. У жовтні 2012-го суддя Голосіївського суду Галина Бондаренко вирішила: Дмитро має отримати довічне позбавлення волі, Сергій – 13 років тюрми. 25-го листопада на підтримку Павліченків відбувся марш  футбольних фанатів, у якому брали участь близько 6-ти тисяч чоловік. До цього вони організували цілий міжнародний рух на підтримку ув'язнених.

 

Теги: Київ , Павліченки