Вороги ультрас Динамо теж за свободу Павліченків

Олесь Лук'яненко
15 січня 2013р. 16:13

Вороги ультрас Динамо теж за свободу Павліченків

Фани Арсеналу не мають нічого проти акцій на захист засуджених батька та сина Павліченків, які влаштовують ультрас Динамо, а навпаки – підтримують кампанію. Про це повідомляє «Хроніка Самозахисту».

Вони розмістили фото банеру, який було вивішено фанатами Арсеналу під час одного з футбольних матчів. Повідомлення про побиття активістів акції на захист родини Павліченків у неділю називають вигадкою. За їхніми словами, поширення було провакативним, а саме для нападу на них 19 січня. У цей день вони влаштовують акцію пам’яті російського адвоката Станіслава Маркелова та журналістки Анастасії Бабурової, які загинули у Москві від дівчини та хлопця націоналістів.

Банер у лівому нижньому куті.
Банер у лівому нижньому куті.

Фани Арсеналу притримуються лівих політичних поглядів, а ультрас Динамо – правих. На цьому грунті хлопців постійно виникають бійки та конфлікти. У вівторок від читачів на нашому сайті з’явилося повідомлення про те, що побили чотирьох хлопців та одну дівчину, які допомагали в організації акції на підтримку засуджених Сергія та Дмитра Павліченків.

Теги: Київ , фанати , Павліченко , Арсенал