"Втрачений" диплом Королевської таки справжній

Максим Опанасенко
16 січня 2013р. 11:36

"Втрачений" диплом Королевської таки справжній

Диплом про закінчення Східноукраїнського національного університету Володимира Даля, котрий міністр інфраструктури Наталя Королевська нібито загубила 24 грудня в Луганську, виявився справжнім.

Про це йдеться у відповіді на запит, котрий "Свідомо" відправило до вишу. У ньому йдеться про те, що Королевська навчалася на економічному факультеті з 1993 по 1997 роки. У 1997-му вона отримала кваліфікацію менеджера і диплом ЛК ВЕ №008995. Після втрати диплома, міністр звернулася до вишу з проханням зробити дублікат, попередньо сплативши за виготовлення документа і принісши копію паспорта, оголошення в газеті про втрату, довідку з міліції і копію свого диплома. На жаль, додатково перевірити справжність документа через сервіс перевірки дипломів нам не вдалося - там можна перевірити лише дипломи, видані після 2000 року. 

У понеділок депутат від «Батьківщини» Геннадій Москаль заявив, що у міліцейських зведеннях натрапив на заяву Наталії Королевської про те, що вона загубила диплом, ідучи пішки вулицями Луганську. Медіа одразу кинулися висувати свої гіпотези про те, що диплома насправді і не було, а ця заява зроблена навмисно - адже "загубився" документ за день до призначення Королевської міністром соціальної політики.

Фото - http://www.poltava.pl.ua

 

Теги: Київ , Королевська , диплом