В кіно про Євро зняли єнота і кралю в шортиках

Галина Танай
16 січня 2013р. 18:35

В кіно про Євро зняли єнота і кралю в шортиках

В мережі щойно з'явився трейлер альманаху "Поза Євро" - фільму, що показує залаштунки футбольного чемпіонату очима молодих режисерів. Тут засвітились головні "особливі прикмети" нашої батьківщини: вишиванки, спокусливі красуні і статуя Матері-Батьківщини. Молоді режисери були чесні й українську дійсність показали без прикрас.

Документальний альманах "Поза Євро"  - це десять новел від десяти режисерів. Знімати його мали разом з поляками. Але сусіди чи то не знайшли грошей, чи не захотіли зв'язуватись з "футбольним" фільмом, який після чемпіонату вже трохи втратив актуальність. За альманах  узялись наші. Режисери розігнались по повній: замість запланованих 65 хвилин назнімали на 118. Серед залаштункових подробиць Євро-2012 вклинились і геть екзотичні - наприклад, загадковий єнот.

У десятці авторів альманаху - Поліна Кельм та Марина Кондратьєва, яку знають за картиною "Одного разу я прокинусь". Цей фільм представляли на кіноринку Канського фестивалю, а знімався в ньому знаменитий росіянин Олександр Адабаш'ян з "Майстра і Маргарити". Глядачам фільм покажуть у першій половині 2013.

 

Теги: Кельм , Кондратьєва , Поза Євро , Київ