Переможця Пилипишина підставляють бабусі

Єгор Соболєв
19 січня 2013р. 11:34

Юрій Левченко, який набрав найбільше голосів на виборах депутата Верховної Ради від 223-го округу в Шевченківському районі, помітив фальшивих агітаторів "за нього".

"У другій декаді січня 2013 року до помешкань киян, що живуть у Шевченківському районі столиці, почали масово навідуватися підозрілі особи з метою проведення "соціологічного опитування". Єдиним запитанням в цьому "опитуванні" є – "за якого кандидата Ви голосували на виборах 28 жовтня?" При цьому візитери щоразу повідомляють, що "вони – від Левченка" й що він їм нібито платить 100 гривень за три години роботи. Прикметно, що про це повідомляють в обов'язковому порядку – незалежно від того, чи мешканець квартири питає про це чи ні", - стверджує партія "Свобода", яка висунула Юрія в депутати.

"Свободівці" зауважують, що такі "агітатори" - виключно жінки пенсійного віку. "Свобода" підозрює, що походи інспировано кандидатом від влади Віктором Пилипишиним.  На виборах 30 жовтня Левченко набрав більше за Пилипишина голосів, але під час підрахунку в бюлетенях з`явилися додаткові позначки. Центральна виборча комісія не визнала результатів виборів в п`яти округах включно з 223-им. Зараз триває розслідування зриву виборів у Шевченківському районі, яке курує заступник прокурора Києва Сергій Софієв. Саме він розслідував дерибан будинків  в часи, коли Пилипишин очолював Шевченківський район. 

Теги: Київ , 223 , Юрій Левченко , Віктор Пилипишин