Щастя, джазу і гарного шлюбу побажав ShokolaD

Марина Кривоносова
21 січня 2013р. 9:28

Свято Водохреща, вечір, велика кількість людей тихо розмовляють біля входу в Зіркову залу у Атмосфері 360. Всі в очікуванні щедрівок і колядок упереміж із старим-добрим джазом. Тут люди зібралися в очікуванні гурту ShokolaD.
  


 
Що ж, концерт розпочався із запізненням, але люди все одно були піднесені та з першими нотами, взятими вокалісткою гурту Іванкою Червінською, глядачі захитали головами та заплодували. Згодом,  піднявши очі до стелі, де розгорталися цілі світи, зал насолоджувався джазовою інтерпретацією старих-добрих пісень, таких як «Щедрий вечір», «Радуйся» та інші. Вдячні глядачі підспівували, відбивали ритми на своїх колінах, аплодували в такт.


 
Яскравою фінальною крапкою концерту був навіть не вихід на біс під оплески стоячих та вдячних глядачів гурту. Яскравим закінченням такого святкового вечора був виступ молодика, що заспівав для коханої пісню гурту С.К.А.Й. «Тебе це може вбити», а потім зробив своїй пропозицію. Після чого, під оплески та побажання щастя, концерт дійсно закінчився. 

 

Теги: Київ , шоколад , музика , гурт