Старшого Павліченка побили за інтерв’ю «Україні»

Олесь Лук'яненко
21 січня 2013р. 15:54

Старшого Павліченка побили за інтерв’ю «Україні»

Дмитра Павліченка, засудженого разом з сином нібито за вбивство судді Шевченківського суду, побили сокамерники через інтерв’ю каналу ТРК «Україна», отримане журналістами по мобільному з СІЗО. Про це «Свідомо» повідомила адвокат Тетяна Шевченко.

«Я знаю, що його побили. Скажу вам тільки те, що це пов’язано з інтерв’ю на каналі «Україна» », - обережно говорить адвокат. За словами друга родини Володимира Шинкаренка, у Дмитра Павліченка в камері ще три ув’язнених, хто з них приймав участь у побитті – невідомо. Після бійки Дмитра перевели в іншу камеру. Шинкаренко каже, що в іншу камеру перевели також і Сергія, але невідомо з яких саме причин.

На каналі «Україна» 17 січня вийшло в ефір інтерв’ю Дмитра Павліченка, яке він дав начебто мобільним телефоном. Як повідомляє журналіст ТВі Артем Шевченко, посилаючись на свої джерела в СІЗО, після сюжету у камері Павліченка провели обшук, а також став суворіше режим його утримання.

Батька та сина Дмитра та Сергія Павліченків заарештували за три дні після смерті судді Шевченківського райсуду Зубкова. Прокуратура заявила, що за ці три дні перевірила причетність крупного бізнесу до вбивства і не знайшла підтверджень. Суддя Зубков неодноразово ухвалював рішення на користь простих громадян, які протистояли варварським забудовам у центрі Києва. Прокуратура стверджує,що вбили суддю Павліченки - за те, що він ухвалив рішення не на їхню користь у суперечці з фірмою за прибудову до їхньої квартири на Богдана Хмельницького, яку родина здавала в оренду. У жовтні 2012-го суддя Голосіївського суду Галина Бондаренко вирішила: Дмитро має отримати довічне позбавлення волі, Сергій – 13 років тюрми. На перегляд вироку Апеляційним судом засуджених не привезли, а засідання перенесли на 23 січня, бо Павліченки нібито не подали клопотання про бажання бути присутніми на засіданні.

 

Теги: Київ , Павліченко , суд