Адвокат Тимошенко теж може піти за ґрати

Олесь Лук'яненко
21 січня 2013р. 17:14

Захисник Юлії Тимошенко Сергій Власенко заявив, що його збираються заарештувати  і вже проти нього відкрито три кримінальні справи, повідомляє прес-служба "Батьківщини".

За його словами, справи стосуються невиплати боргу за рішенням суду колишній дружині, розбійного нападу на неї  та викрадення машини. 20 грудня Власенко продемонстрував квитанцію про сплату боргу та техпаспорт на своє ім’я на автомобіль,  викрадення якого йому інкримінують і власником якого він є сам.  «Два роки тому близько 8 години ранку до мене в квартиру почала грюкати ногами моя колишня дружина в присутності працівника соціальної служби. Коли я відкрив двері, щоб попросити громадянку піти, вона почала знімати мене на телефон. Я звичайно, вихопив телефон, стер звідти відео і повернув їй його назад в присутності свідка», - пояснив обставини третьої справи Власенко.

Власенко також додав, що йому заборонено у виїзді закордон з мотивацією, що "він може ухилитися від матеріальної відповідальності". Одного з трьох адвокатів Тимошенко не можуть заарештувати через його депутатську недоторканість, але Власенко очікує, що протягом 10 днів буде внесено до Верховної Ради подання про його арешт.

 

Теги: Київ , прокуратура , Україна , Тимошенко , Власенко