Тимошенко прийшла підтримати Луценка до суду

Маша Землянська
4 січня 2011р. 11:14

Тимошенко прийшла підтримати Луценка до суду

Юлія Тимошенко прийшла до Апеляційного суду Києва, де мають розглянути апеляцію Юрія Луценка на рішення арештувати його.

Вона сказала журналістам, що хоче подивитися на суддів, які прийматимуть такі важливі рішення.

Навколо будинку суду зібралася півтори сотні прихильників Луценка з його партії "Народна Самооборона" та партії УНСО.

«Він наш друг ще з часів «Україна без Кучми», «Це по-перше, а по-друге, ми бачимо наскільки великий і системний тиск влади на людей і треба об’єднуватися, щоб його зупинити», - відповіли активісти УНСО на запитання чому права партія прийшла підтримати політика лівих поглядів.
Тримати Луценка під вартою 2 місяці вирішив Печерський суд 27 грудня по справі щодо незаконного призначення на посаду водія Луценка Леоніда Приступлюка, порушеній 27 жовтня.

Друга справа проти Луценка стосується отруєння Ющенка. Екс-міністру пригадали, що у 2009 році він підписав документ про поновлення розшуку одного з фігурантів справи про отруєння. В неділю, 26 грудня, усно посилаючись на цю справу, Луценка затримали прямо біля його будинку, коли він вигулював собаку.

Під арештом зараз більше десятка урядовців з команди Юлії Тимошенко. Проти самої екс-прем'єрки 15 грудня вже порушено кримінальну справу за нібито використання коштів від продажу квот на викиди парникових газів для виплати пенсій.