Павліченків під судом підтримують 30 ультрас

Максим Опанасенко
23 січня 2013р. 11:06

Павліченків під судом підтримують 30 ультрас

Близько 30 футбольних фанатів-ультрас прийшли до Апеляційного суду, аби підтримати батька та сина Павліченків під час засідання. Про це з місця подій повідомляє журналіст "Свідомо".

Також серед них є і народний депутат від "Свободи" Андрій Іллєнко. Фанати спокійно гріються кавою, дехто з них - у футболках "Свободу Павліченкам!". Натомість, приміщення суду знаходиться під посиленою охороною - від 30 молодиків його приїхало боронити аж 6 автобусів з "Беркутом".

Батька та сина Дмитра та Сергія Павліченків заарештували за три дні після смерті судді Шевченківського райсуду Зубкова. Прокуратура заявила, що за ці три дні перевірила причетність крупного бізнесу до вбивства і не знайшла підтверджень. Суддя Зубков неодноразово ухвалював рішення на користь простих громадян, які протистояли варварським забудовам у центрі Києва. Прокуратура стверджує,що вбили суддю Павліченки - за те, що він ухвалив рішення не на їхню користь у суперечці з фірмою за прибудову до їхньої квартири на Богдана Хмельницького, яку родина здавала в оренду. У жовтні 2012-го суддя Голосіївського суду Галина Бондаренко вирішила: Дмитро має отримати довічне позбавлення волі, Сергій – 13 років тюрми. 25-го листопада на підтримку Павліченків відбувся марш  футбольних фанатів, у якому брали участь близько 6-ти тисяч чоловік. До цього вони організували цілий міжнародний рух на підтримку ув'язнених.

Фото - Настя Станько

Теги: Київ