Павліченки: Лили воду і обіцяли пустити струм

Максим Опанасенко
23 січня 2013р. 12:46

Павліченки: Лили воду і обіцяли пустити струм

Батько та син Павліченки, засуджені за нібито вбивство київського судді, на засіданні Апеляційного суду заявили про вибивання з них зізнання у вбивстві.

Так, Сергій (молодший Павліченко) заявив, що правоохоронці лили йому на ноги воду і обіцяли підключити електричний струм, якщо той не зізнається. 

Батька та сина Дмитра та Сергія Павліченків заарештували за три дні після смерті судді Шевченківського райсуду Зубкова. Прокуратура заявила, що за ці три дні перевірила причетність крупного бізнесу до вбивства і не знайшла підтверджень. Суддя Зубков неодноразово ухвалював рішення на користь простих громадян, які протистояли варварським забудовам у центрі Києва. Прокуратура стверджує,що вбили суддю Павліченки - за те, що він ухвалив рішення не на їхню користь у суперечці з фірмою за прибудову до їхньої квартири на Богдана Хмельницького, яку родина здавала в оренду. У жовтні 2012-го суддя Голосіївського суду Галина Бондаренко вирішила: Дмитро має отримати довічне позбавлення волі, Сергій – 13 років тюрми. 25-го листопада на підтримку Павліченків відбувся марш  футбольних фанатів, у якому брали участь близько 6-ти тисяч чоловік. До цього вони організували цілий міжнародний рух на підтримку ув'язнених.

Фото - Настя Станько

Теги: Київ