Абітурієнти забудуть про Шухевича і Бандеру

Максим Опанасенко
23 січня 2013р. 14:12

Інформацію про найвідоміших українських повстанців Степана Бандеру і Романа Шухевича більше не буде в шкільному тестуванні з історії України. Про це повідомляє ZIK.

За повідомленням, замість них в тестах з'явилися радянські військово-політичні діячі Микола Щорс і Юрій П'ятаков. Звідки ZIK отримав цю інформацію поки невідомо. Міносвіти пообіцяло прокоментувати інформацію трохи згодом. Тому її достовірність нез'ясована. Програма тесту з історії - одна з двох, котрі цьогоріч були змінені в порівнянні з минулорічними. Також змінили програму з біології.

Ставлення міністра освіти Дмитра Табачника до історії України давно відоме. З моменту його приходу на посаду у 2010-му "під патронатом" міністерства було випущено спільний українсько-російський підручник з історії для вчителів, створено шкільний тест з російської для абітурієнтів, перероблено два шкільні підручники з історії України - для 5 і 11 класів. З них зникла інформація про Помаранчеву революцію, значно скоротилася про Українську повстанську армію і Голодомор.

Теги: Київ , історія , Табачник