БЮТівці назбирали підписів для позачергової сесії

Максим Опанасенко
24 січня 2013р. 9:10

"Батьківщина" зібрала 150 підписів народних депутатів за проведення позачергової сесії Ради. Про це повідомляє прес-служба фракції.

Цієї кількості достатньо, аби Рада таки зібралася завчасно. Засідання хочуть присвятити екс-прем'єру Юлії Тимошенко. Зокрема, опозиційні депутати хочуть поставити питання про відставку генпрокурора Віктора Пшонки і створити слідчу комісію, котра розібралася б з порушеннями проти Юлії Тимошенко і екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка. Засідання планують на 29 січня.

Екс-прем’єра Тимошенко вже засудили на 7 років позбавлення волі за перевищення влади і службових повноважень при підписанні газових контрактів з Росією. Київський районний суд Харкова також розглядає справу за звинуваченням проти Тимошенко у зловживаннях на посаді керівника корпорації ЄЕСУ. Зараз вона перебуває у харківській лікарні «Укрзалізниці», де вона оголосила акцію громадянської непокори через недовіру слідчим та прокуратурі. Минулого тижня генпрокурор Віктор Пшонка заявив про підозру в тому, що саме Тимошенко разом з Павлом Лазаренко замовили вбивство Євгена Щербаня. Екс-прем'єру вже вручили повідомлення про це. Якщо Генпрокуратура доведе діло до кінця, Тимошенко може отримати довічне ув'язнення.

 

Теги: Київ , депутати , Рада , Пшонка