Екс-депутата засудили до інсульту

Олесь Лук'яненко
24 січня 2013р. 11:02

Екс-депутата засудили до інсульту

У депутата першого скликання Олександра Гудими в приміщенні Печерського суду на засіданні по кримінальній справі, яка з’явилася після акції протесту проти забудови, стався інсульт. Про це повідомила його знайома Галина Сита, яка була на місці події.

Місяць тому, 18 грудня, прийшовши на засідання, Гудима почувався зле і просив відкласти слухання. «Підіть в туалет і попийте водички», - відповіла йому суддя Печерського райсуду Крістіна Тарасюк і оголосила перерву на 5 хвилин. З суду його забрала швидка. Вже в лікарні поставили діагноз – інсульт. Адвокат Гудими не захотів вести цю справу, бо після її розгляду боїться втратити роботу. Суддя не приймає довідки від родичів та призначає нові засідання. На останнє, яке буде сьогодні об 11:00, суддя Тарасюк зобов’язала міліцію привезти підсудного. Гудимі стало краще перед святами і його справді виписали, але зараз він в «Феофанії» і судді це відомо. «Який суд? Олександр Васильович в туалет ходить з палицею, тримаючись за стіну», - говорить пані Галина.

Олександра Васильовича заарештували у березні 2010 року і звинуватили в тому, що він начебто наніс тілесні ушкодження охоронцю під час протесту проти забудови на бульварі Лесі Українки 7/9. Присутні на тій акції стверджують, що такого не було і це замовна справа за боротьбу проти забудовників. Проти Гудими дав свідчення міліціонер, який начебто це бачив. Суддя Тарасюк, за словами пані Галини, досі не викликала свідків які підтверджують, що цього всього не було. Потерпілий, якого нібито побив колишній народний депутат, на засідання не ходить. Суддя Крістіна Тарасюк вже відома справами проти активістів – вона судила Сергія Костакова, який приймав участь у «податковому майдані», а зараз очікує політичного притулку в Празі.

Фото - Олена Білозерська

Теги: Київ , Тарасюк , Печерський суд , Гудима