Власенко відтепер «невиїзний» з України

Олесь Лук'яненко
24 січня 2013р. 11:46

Власенко відтепер «невиїзний» з України

Прикордонники у аеропорті Бориспіль не випустили з України до Страсбургу Сергія Власенка, повідомляє прес-служба Батьківщини.

Власенко збирався взяти участь у сесії ПАРЄ. За словами адвоката Юлії Тимошенко, мотивуванням у відмові була судова заборона. "Однак після перегляду документів прикордонник пояснити нічого не міг", - розповідає депутат від «Батьківщини» Власенко, додавши, що прикордонник періодично консультувався з керівництвом. «Я їхав не просто як Власенко Сергій Володимирович, а як народний депутат, член постійної делегації ПАРЄ, також немає рішення Верховної Ради про притягнення до кримінальної відповідальності», - заявляє депутат.

Захисник Юлії Тимошенко Сергій Власенко у понеділок, 21 січня, заявив, що його збираються заарештувати  і вже проти нього відкрито три кримінальні справи. За його словами, справи стосуються невиплати боргу за рішенням суду колишній дружині, розбійного нападу на неї  та викрадення машини. Його колишня дружина Наталя Окунська коментуючи його заяви про кримінальне переслідування в соціальній мережі фейсбук, каже, що говорить з колишнім чоловіком "мовою закону".

 

Теги: Київ , Бориспіль , Власенко , Україна , Тимошенко