В "Києві" - Вечори французького кіно

Галина Танай
24 січня 2013р. 12:03

В "Києві" - Вечори французького кіно

Пригоди підстаркуватого панка, любов після клініки для душевнохворих, оманлива тиша милих провінційних містечок - і все це очима витончених французів з їх фірмовим в'їдливим почуттям гумору. У кінотеатрі "Київ" стартує фест вечори "Французького кіно" - найгучніші прем'єри 2012 року.

Одним із найцікавіших фільмів є "Велика вечірка" - комедія в стилі панк від Гюстава де Керверна та Бенуа Делепіна. Два брати Бонзіні: один - добропорядний працівник торгівельного центру, другий - "найстаріший панк Європи", справжнісінький маргінал, що невтомно тусується з вірним песиком. Одного дня старшого Бонзіні звільняють з роботи, і все його правильне життя летить шкереберть. Брати вирішують влаштувати справжній бунт проти обридлої системи і довести всім, що punk's not dead.

Якщо ви не забобонні і любите цинічний гумор, вам на  "Шурхіт кубиків льоду" - фільм від культового класика чорної комедії Бертрана Блійє. У головного героя, письменника-алкоголіка, є фобія - захворіти на рак. І от цей самий рак починає переслідувати його у подобі елегантного джентльмена.

Ще одна цікавинка фесту - "Рай чудовиськ" від Естеля Ларріваса. Хазяїн зоомагазину з чудовою назвою "Рай чудовиськ" свариться з дружиною. І викидає фортель - забирає дітей і переховується з ними в готелі на гірськолижному курорті. Владний і ревнивий, він з усіх сил намагається створити для дітлахів казковий світ ілюзій. І ніяк не може повірити, що син та донька люблять його й без цього - попри всі дивацтва.

Вартість квитків на фільми - 50 гривень. Забронювати їх можна за телефоном 234 73 81.

Теги: Київ , Вечори французького кіно , Блійє , Делепін