УДАРівці тягнуть в суд спікера за «кнопкодавів»

Олесь Лук'яненко
24 січня 2013р. 12:11

Голова виконкому Закарпатської обласної організації «УДАРу» Віктор Погар подав до Вищого адмінсуду позов про визнання незаконними рішень парламенту щодо звільнення Сергія Арбузова та призначення Ігоря Соркіна головою Нацбанку.

«Спікер Рибак жодним чином не реагує на проблему «кнопкодавства» у Верховній Раді. Це неприпустимо, коли весь світ спостерігає за грубими порушеннями законів в Україні тими, хто їх ухвалює», - каже позивач. В «УДАРі» розроблено форму позову, яку може заповнити будь-який громадянин і теж направити до Окружного адміністративного суду столиці та Вищого адміністративного суду, запевняють у прес-службі. В «УДАРі» обіцяють, що у випадку захисту «кнопкодавів» нашими судами, вони підуть до Євросуду.

Це вже другий позов «УДАРу» проти неособистого голосування в Верховній Раді. Під час звільнення Сергія Арбузова з посади голови Нацбанку, а також призначення нового очільника, опозиційні депутати та журналісти зафіксували «кнопкодавство» з боку депутатів від Партії регіонів. Нещодавно Європйський суд з прав людини зобов’язавУкраїну поновити Олександра Волкова на посаді судді Верховного суду. Однією з підстав стало те, що депутати за його звільнення голосували чужими картками.

 

Теги: Київ , Україна , Верховна Рада , Володимир Рибак , спікер , суд , Кнопкодавство