Депутатам роздали «Коси вбивці» і гальмо

Маша Землянська
24 січня 2013р. 13:02

Депутатам роздали «Коси вбивці» і гальмо

За спробу повернути в кафе та ресторани тютюновий дим, регіонал Олег Надоша очолив антирейтинг «Золота коса» і став найкращим лобістом шкідливих звичок у 2012-му році.

Срібло від громадських активістів та борців з алкогольним та тютюновим бізнесом отримав минулорічний переможець антипремії і нині вже екс-депутат Тарас Чорновіл. Бронза дісталася також екс – Анатолію Кінаху. Чорною косою номінували екс-регіонала Артема Синицю. Подивитися за які заслужи народні депутати отримали свої Коси та решту домінантів можна тут. До речі, спец-приз від Коаліції «Вільна від тютюнового диму Україна» Золоте гальмо дісталося урядовому уповноваженому з євроінтеграції – Валерію Пятницькому. Все через його активності у світі. В березні 2012-го року він написав листа до Всесвітньої організації торгівлі, щоб та вплинула на владу Австралії. Пятницькому не сподобалось, що австралійці пішли на радикальні спроби викорінити тютюн з країни – запровадивши однакові пачки для усіх цигарок.

Активісти обіцяють, що і надалі слідкуватимуть за нинішніми народними обранцями. І ті, хто продовжуватиме нас вбивати – можуть розраховувати на першість у антирейтингу і "Косу".

Теги: Київ , Золота коса , антипремыя , лобіст