В кіно - прем'єра "Мисливців на гангстерів"

Галина Танай
24 січня 2013р. 13:08

В кіно - прем'єра "Мисливців на гангстерів"

Режисери продовжують тішити нас витонченою атмосферою 40-х: тепер у закапелки кримінальної Америки зазирнув Рубен Фляйшер, якого знають за фільмом "Встигнути за 30 хвилин". Брудні нутрощі прекрасних вулиць Лос-Анджелеса, зухвалі злочини й карколомні переслідування - і кілька поліцейських-ентузіастів, що беруться відвоювати місто у мафії. В кінотеатрах - прем'єра кримінальної драми "Мисливці на гангстерів" з Шоном Пенном та Райаном Гослінгом.

Картина Фляйшера - мало не єдина прем'єра, що добралась до України майже одночасно зі США. Хоча причина цього не дуже радісна - в Штатах фільм мали презентувати ще у вересні, але після липневої стрілянини в кінотеатрі містечка Аврора всі масові кіноподії відклали. "Мисливці на гангстерів" мають порадувати любителів Америки та мафіозної естетики. Особлива радість для фанатів Шона Пенна: він блискуче зіграв жорстокого кримінального авторитета Міккі Коена. А справжньою вишенькою на цьому мафіозному пиріжку стала красуня Емма Стоун: вона зіграла кохану відважного поліцейського, що по-донкіхотськи бореться зі злочинністю. До речі, про еротичну сцену Стоун з Райаном Гослінгом критики відгукуються дуже схвально.

Ось як знімалась еротична сцена з Еммою Стоун
Ось як знімалась еротична сцена з Еммою Стоун

Найцікавіше у "Мисливцях на гангстерів" - це те, що фільм заснований на реальних подіях. Тому історія протистояння кримінального Лос-Анджелеса і хороших копів - аж ніяк не фантазія режисера.

Теги: Пенн , Фляйшер , Мисливці на гангстерів , Київ , Стоун