Мами: Бутильована вода у садочках - кримінал

Максим Опанасенко
24 січня 2013р. 14:14

Київські завідувачі дитячих садочків забороняють батькам оснащувати групи дитсадків кулерами з водою і завозити бутильовану воду. Таку тему підняли мами на батьківському порталі.

Кажуть - такий дозвіл можна отримати від вихователя, неофіційно і під великим секретом. "Я в РК. Принесла листов 30 информации об этой воде -сан-эпидем проверки, хим. состав воды, разрешения и т.п.  Вода природная, не химичская, мы дома ее уже 6 лет пьем... НА днях воспитатели заявили, что медсестра ЗАПРЕТИЛА воду заказывать - мол, не положено" - пише Tale4ka. Решта мам її підтримують і радять: "Это просто все приносится в небольшой таре и не афишируется. Если проверка - вода для цветов. А что делать... Я тоже не хочу, чтобы мой ребенок пил кипяченную воду из под крана, ладно когда приготовлено на ней тут уж ничего не поделаешь".

Завідувачі дитсадків і директори шкіл справді не можуть приймати харчі від когось, окрім офіційних підприємств, з якими укладено угоду на постачання. Через це два роки тому в Солом'янському районі виникла справжня харчова допомога - районне управління освіти не змогло вчасно підписати договори на постачання харчів і через це діти в дитсадках району кілька тижнів сиділи голодними. Батьки вирішили приносити їжу з дому, але в більшості випадків їм дозволяли брати лише цукор, макаронні вироби, запаковані у вакуумні пакунки. Якщо дитина в садочку чимось отруїться і санстанція з'ясує, що це сталося не через поставників харчів, то відповідальність понесе директор закладу.

Теги: Київ , садочки