Герега не хоче виборів в Київраду по партіях

Олесь Лук'яненко
24 січня 2013р. 14:59

Секретар Київради Галина Герега хоче обирати депутатів до Київради за мажоритарною системою, повідомляє прес-служба столичної ради.

«Персональна відповідальність депутатів перед виборцями спонукає їх до більш плідної та зваженої роботи», - вважає Герега, яка програла на виборах у парламент у мажоритарному окрузі в Києві. Комісію від Центрвиборчкому пані секретар вважає дискримінацією. До її призначення Герега хоче залучити депутатів Київради.

Герега балотувалася у 215-ому окрузі на останніх парламентських виборах у жовтні минулого року, але програла кандидату від «Свободи» Андрію Іллєнку. Під час кампанії за Герегу агітували діти у своїй агітації та дарувала Деснянському району лавки у скверах. По версії журналу "Forbes", Галина Герега увійшла до рейтингу найбагатших бізнесменів України 2011 року, посівши 38-ме місце. Олександр Герега,її чоловік, в цьому ж списку зайняв 35-ту позицію. В столиці на виборах у Верховну Раду перемогли опозиційні партії – Батьківщина 30,96%, «УДАР» 25,47%, Свобода 17,32%, а  Партія регіонів набрала усього  12,6% виборців.

Теги: Київ , Герега , Епіцентр , Київрада , вибори