За сніг мобільний чиновника розривають кияни

Олесь Лук'яненко
24 січня 2013р. 17:31

За сніг мобільний чиновника розривають кияни

Кияни масово дзвонять начальнику управління контролю за благоустроєм Київської держадміністрації Сергію Садовому по мобільному телефону, який він для скарг на неприбраний сніг дав в ефірі 5-го каналу в середу, 23 січня.

Журналістам «Свідомо» вдалося додзвонитися Садовому за номером 050-380-75-75, щоправда не з першого разу. Чиновник з першого слова журналіста зрозумів, чому ми йому зателефонували, і не став слухати до кінця. Пан Сергій одразу почав диктувати телефон мерії, за яким приймають скарги киян. Продиктувавши, чиновник вибачився і сказав, що він за кермом.

Ми подзвонили за номером 489-50-05, який дав керівник благоустрою і залишили свою скаргу. Редакція «Свідомо» попросила прибрати підхід до кафе «Ярославна», куди журналісти ходять по смачні пиріжки. Воно знаходиться на розі вулиць Стрілецької та Ярославового валу, неподалік від місця, де від падіння бурульки у грудні загинула жінка. Там наразі дуже слизько з обох боків пішохідного переходу. Жінка телефоном записала нашу скаргу та пообіцяла, що Садовий проконтролює прибирання. А в кінці розмови посміхаючись додала, що близько 200 киян зі скаргами вже подзвонили на мобільний чиновнику.

Шлях по пиріжки.
Шлях по пиріжки. "Свідомо" перевірить наскільки чесними виявилися в мерії.

 

Теги: Київ , КМДА , мерія , ожеледиця