Справу Індила знову направили до суду

Максим Опанасенко
24 січня 2013р. 18:27

Апеляційний суд Києва повернув кримінальну справу за фактом загибелі Ігоря Індила на новий судовий розгляд. Про це повідомляє прес-служба київської прокуратури.

29 жовтня 2012 року суддя Деснянського районного суду Києва Олександр Котович відправив справу щодо загибелі у відділку міліції студента Ігоря Індила на додаткове розслідування. Причина - неповнота досудового слідства. Прокуратура, не погоджуючись з таким рішенням суду, оскаржила його. Тепер Деснянський районний суд, вже в іншому складі суддів, розгляне цю справу наново.

Ігор Індило відзначав свій 20-ий день народження 17-го травня 2010-го у гуртожитку, звідки його забрали у міліцейській відділок. Вночі Ігор загинув у камері після «спілкування» з міліцією. "Свідомо" оприлюднило відео з камер спостереження, яке спростовує версію прокуратури. Президент Віктор Янукович двічі давав генпрокурору завдання розібратися зі справою Індила. У січня суд, так і не встановив через що у Ігоря Індила зламалося склепіння черепа, присудив умовний строк дільничному, який привіз хлопця до його смерті.

 

Теги: Київ , Індило