Міліція в Києві зафарбовує графіті з Януковичем

Олесь Лук'яненко
24 січня 2013р. 19:52

Міліція в Києві зафарбовує графіті з Януковичем

Працівники міліції у формі та чоловіки у штатському одязі у центрі міста замалювували графіті з застреленою головою Віктора Януковича, яке нещодавно там з’явилося.

Журналіст «Свідомо» став свідком того, як працівники міліції по черзі зафарбовували декілька малюнків балончиком. Фарбував чоловік в штатському одязі, проте з розмов стало зрозуміло, що це теж, ймовірно, працівник органів. Побачивши, що їх знімають на телефон, один з чоловіків хотів  сфотографувати журналіста у відповідь. Після невдалої спроби він пішов слідом за журналістом та поцікавився котра година, сподіваючись, що випадковий свідок обернеться на камеру. Потерпівши і на цей раз фіаско, чоловік повернувся до своїх колег, які чекали біля машини.

14 січня Зарічний райсуд міста Суми виніс вирок по кримінальній справі чотирьох хлопців, які намалювали зображення з простреленою головою президента. У вироку про Януковича мова не йдеться, його суддя  називав обличчям, "яке викликає у нас співчуття, тому що воно поранено", за словами адвоката одного з підсудних. Хлопців звинуватили ще у підпалі підвалу. Після вироку під стінами суду у Сумах пройшла акція протесту, а на стовпах розклеїли зображення застреленого гаранта вулицями міста.

 

Теги: Київ , міліція , Янукович , графіті