Росія знову перекрила повітря «АероСвіту»

Олесь Лук'яненко
25 січня 2013р. 10:55

Росавіація знову припинила обслуговування всіх рейсів компанії «АероСвіт» у просторі Росії. Про це повідомляє прес-служба відомства.

«АероСвіт» знову не виконав своїх обіцянок. Тільки тепер не перед пасажирами, а перед Росавіацією. 24 січня минув термін погашення боргу у сумі майже $700 тисяч.

Літакам «АероСвіту» у грудні вже забороняли літати на Росією, але згодом дозволили. Авіакомпанії «Дніпроавіа», «Донбасаеро» та «АероСвіт», які контролює один з найбагатших українців – Ігор Коломойський, розпочали процедуру банкрутства. У «АероСвіту» з початку грудня 2012-го року почалися проблеми з вильотами. Тисячі людей потрапили в "аеропортні полони", через те, що перевізник заборгував гроші. У січні обслуговувати літаки АероСвіту на день припинив «Бориспіль», проте згодом відновив співпрацю після гарантійного листа погашати надалі заборгованість та часткової сплати коштів. Допомагати застряглим в інших країнах пообіцяло Міністерство закордонних справ. Для зв'язку створили гаряча лінія, яка працює цілодобово – телефон: +38 (044) 238-16-57 та факс: +38 (044) 253-11-24.

 

Теги: Київ , Україна , Аеросвіт , Росія