Власенко: мене хочуть позбавити мандата

Марина Кривоносова
25 січня 2013р. 15:33

Депутат від «Батьківщини» Сергій Власенко стверджує, що Генпрокуратура хоче засудити його за подію дворічної давнини. Про це повідомляє прес-служба «Батьківщини».

За словами депутата, міське бюро судмедекспертиз сфальсифікувало відомості, що до тілесних ушкоджень його колишньої  дружини. «Зараз вони фальсифікують це під статтю ушкодження середньої  тяжкості,  щоб порушити кримінальну справу проти мене за статтею Кримінального кодексу», - каже Власенко. Якщо депутата притягнуть до кримінальної відповідальності, то його позбавлять статусу народного депутата також йому загрожує строк від 3 до 7 років ув’язнення.

Сергій Власенко  -  один з захисників Юлії Тимошенко та є  членом постійної делегації України в Парламентської асамблеї Ради Європи, де він хотів виступити на сесії на тему порушення прав людини на прикладі Юлії Тимошенко. А 21 січня Наталя Окунська, екс-дружина Сергія Власенка, хотіла отримати від чоловіка дозвіл на виїзд за кордон для їхньої доньки, котра після розлучення батьків не має права виїжджати закордон.

Теги: Київ , ВласенкоХроніка подій