Немовлят труять простроченим фруктовим пюре


28 січня 2013р. 11:44

Немовлят труять простроченим фруктовим пюре

В супермаркеті міліція випадково вилучила два мішки прострочених продуктів.  Випадково, бо приїхала туди за іншим. Правоохоронців викликав депутат Андрій Іллєнко. Шістнадцятирічній дівчині без вагань продали пляшку вина. Вочевидь, таке трапляється вже не вперше. Іллєнко приїхав на прохання місцевих мешканців. Магазин побудовано на їх прибудинковій території внаслідок самовільного захоплення землі. Маркет з широким асортиментом алкогольних напоїв приваблює сюди любителів випити з усього мікрорайону. І це не може не обурювати тутешніх жителів.

Крім незаконного продажу алкоголю неповнолітній, тут було виявлено ще одне порушення. На товарних чеках відсутній податковий номер. Точніше, він ніби є, але містить тільки нулі. Це свідчить про те, що даний магазин не зареєстрований в податковій і власник не сплачує жодних податків. Відповідно, і працівники маркету не заключали з роботодавцем жодних трудових договорів. 


На додачу до всього журналісти виявили продукти, термін споживання яких вже закінчився. Це не може бути випадковістю, адже таких продуктів назбиралося два візка. Тому міліції додалося роботи. Їм довелось не лише опитувати свідків продажу вина дитині, а й описувати і вилучати весь прострочений товар.        Крім звичайного патрулю, на місце прибули представники Управління по боротьбі з економічною злочинністю. Розбиратися з обнульованими чеками – їх справа.

Дочекалися й власницю супермаркета. Агресивна жінка так і не змогла адекватно пояснити, чому в її закладі дітям продають алкоголь, а на полицях стоять продукти, яким місце на смітнику. Натомість вона встигла нагрубити усім присутнім – журналістам, народному депутату, ініціативній групі мешканців, а дівчинку навіть обізвала наркоманкою.

Але не варто ображатися на людину, на яку найближчим часом чекає як мінімум серйозний штраф. Можливо, криком і грізною мімікою вона намагалася відлякати від себе проблеми, як колись шамани відлякували злих духів. Але правосуддя – добрий дух. Кричи не кричи, а воно добереться до кожного, у кого рильце в пушку.   

Відео з місця подї: https://www.youtube.com/channel/UC4UTUfYl1sHE2AZaHQP4cgQ?feature=mhee  

Автор: Онисія Гарай

Теги: