Забудовник звів 11 поверхів замість дев'яти

Богдан Хворостяний
28 січня 2013р. 16:08

Забудовник звів 11 поверхів замість дев'яти

На розі вулиць Богдана Хмельницького і Пирогова забудовник звів багатоповерховий комплекс всупереч приписам міської влади Києва. Згідно затверджених в 2005 році планів забудови, будинок повинен був складатися з двох комплексів:  шестиповерхового і дев’ятиповерхового. Через охоронний статус центральної частини Києва будівля не повинна була перевищувати 27 метрів. Всупереч цьому, зведена будова включає в себе 11 поверхів. Раніше урядової комісія радила демонтувати новобудову.

В суботу також відбулась сутичка мешканців прилеглих будинків з будівельниками. Причиною бійки стали роботи по демонтажу крану. Згідно закону, у вихідні дні не можна проводити будівельні роботи. За свідченнями очевидців події, мешканці будинку викликали міліцію, яка заборонила проводити демонтаж крану. По від’їзду міліції будівельники спробували продовжити роботи. Реагуючи на це, активісти повторно викликали міліцію, яка всупереч закону не перешкоджала будівельникам. До честі громади, їм вдалося зупинити роботи. Активісти заблокувавши машинами арку, через яку мали вивозити кран.

Мешканці сусідніх будинків стверджують, що через забудову руйнуються прилеглі пам’ятки архітектури: по будинкам йдуть тріщини. Мешканці також розповідають, що деякі з них бачили план новобудови. Згідно плану, мають бути знищені прилеглі пам’ятки архітектури.

Теги: