Єврокомісар через нардепа підтримав Тимошенко

Максим Опанасенко
28 січня 2013р. 16:39

Європейський комісар з питань розширення та Європейської політики сусідства Штефан Фюле передав ув'язненому екс-прем'єру Юлії Тимошенко слова підтримки. Про це повідомляє прес-служба "Батьківщини".

Вдень Фюле мав зустріч з заступником голови "Батьківщини" Григорієм Немирею. Саме через нього єврокомісар підтримав Тимошенко. Окрім цього, Фюле стурбований ситуацією навколо адвоката Тимошенко Сергія Власенка і самого Немирі. Попри це, єврочиновник заявив - Європейський Союз досі налаштований працювати з Україною і якщо країна врегулює виборче законодавство і перестане "травити" опозицію, то відносини можуть стати глибшими.

Екс-прем’єра Тимошенко засудили на 7 років позбавлення волі за перевищення влади і службових повноважень при підписанні газових контрактів з Росією. Київський районний суд Харкова також розглядає справу за звинуваченням проти Тимошенко у зловживаннях на посаді керівника корпорації ЄЕСУ. Зараз вона перебуває у харківській лікарні «Укрзалізниці», де вона оголосила акцію громадянської непокори через недовіру слідчим та прокуратурі. Два тижні тому генпрокурор Віктор Пшонка заявив про підозрув тому, що саме Тимошенко разом з Павлом Лазаренко замовили вбивство Євгена Щербаня. Екс-прем'єру вже вручили повідомлення про це. Якщо Генпрокуратура доведе діло до кінця, Тимошенко може отримати довічне ув'язнення.

 

Теги: Київ , Тимошенко