Мадонні доплатили 300 тисяч за концерт у Києві

Галина Танай
28 січня 2013р. 17:09

Мадонні доплатили 300 тисяч за концерт у Києві

"Концерт  Мадонни - найгірше, що траплялось у моєму житті!". Такими враженнями ділились розчаровані кияни після минулорічного приїзду світової зірки. Зате гроші капають Мадонні і досі: Подільський районний суд зобов'язав організаторів концерту виплатити співачці близько 300 тисяч гривень - за порушення авторських прав.

Концерт Мадонни у Києві організовувало ТОВ "Млин Інтернешнл". "Млинівці" мали отримати право на на публічне виконання музичних творів - і звернулися до Асоціації «Дім авторів музики в Україні». Дозвіл отримали. От тільки звернулися не туди - права видавати таку ліцензію Асоціація не мала. А потім Державне агентство з авторських та суміжних прав подало на організаторів концерту до суду. Пісні Мадонни належать не їй одній, і при неправильному ліцензуванні власники виняткових майнових авторських прав не отримали б винагороду за київський концерт співачки. Загальна сума компенсації  - 1 мільйон 89 тисяч 878 гривень. Сама Мадонна з них отримає 322 тисячі 866 гривень. Всього у списку ображених - 46 людей. А найменша сума компенсації - 11 тисяч 20 гривень. Дрібничка, а приємно.

Концерт Мадонни в Києві був 4 серпня 2012 на стадіоні "Олімпійський".  Квитки на нього коштували від 700 до 13000 гривень.

Теги: суд , Млин інтернешнл , Мадонна , Київ