На сцені театру Лесі Українки помер актор

Олесь Лук'яненко
30 січня 2013р. 8:56

На сцені театру Лесі Українки помер актор

У вівторок, 29 січня, прямо на сцені київського театру імені Лесі Українки близько 20:00 години вечора помер актор Олександр Бондаренко, повідомляє ТСН.

Бондаренко читав довгий, дуже драматичний монолог, тримаючи в руці згорток, що імітує немовля. Раптово Олександр упустив реквізит із рук, а потім і сам упав прямо на сцені. Актор встиг сказати лише два слова: "Я падаю", і з його легень пролунав хрип. Глядачі не одразу зрозуміли, що акторові дійсно погано, і нещасний випадок відбувався не за сценарієм.

Поки їхала бригада швидкої, глядачів вивели з зали, а акторові робили масаж серця. Але за ті 20 хвилин, поки їхала швидка, пульс чоловіка перестав битися. За попередньою інформацією, у актора не витримало серце. Олександр Бондаренко - відомий театральний і кіноактор, заслужений артист України. Крім театру ви могли бачити Олександра у серіалах та фільмах. Останні хвилини життя актор провів у рідному театрі, граючи у виставі «1001 пристрасть, або дрібниці життя" за мотивами оповідання Антона Чехова.

 

Теги: Київ , смерть , Театр