150 ультрас підтримують Павліченків під судом

Маша Землянська
31 січня 2013р. 10:50

150 ультрас підтримують Павліченків під судом

Близько 150 футбольних фанатів-ультрас прийшли до Апеляційного суду, аби підтримати батька та сина Павліченків на черговому слуханні їхньої справи. Про це з місця подій повідомляє журналіст "Свідомо".

Фанати прийшли з традиційними листівка "Свободу Павліченкам" і прапорами України. Натовп скандує: "Свободу чесним - свободу Павліченкам".

Дмитра та його сина Сергія Павліченків заарештували за три дні після смерті судді Шевченківського райсуду Зубкова. Прокуратура заявила, що за ці три дні перевірила причетність крупного бізнесу до вбивства і не знайшла підтверджень. Суддя Зубков неодноразово ухвалював рішення на користь простих громадян, які протистояли варварським забудовам у центрі Києва. Прокуратура стверджує,що вбили суддю Павліченки - за те, що він ухвалив рішення не на їхню користь у суперечці з фірмою за прибудову до їхньої квартири на Богдана Хмельницького, яку родина здавала в оренду. У жовтні 2012-го суддя Голосіївського суду Галина Бондаренко вирішила: Дмитро має отримати довічне позбавлення волі, Сергій – 13 років тюрми. 25-го листопада на підтримку Павліченків відбувся марш  футбольних фанатів, у якому брали участь близько 6-ти тисяч чоловік. До цього вони організували цілий міжнародний рух на підтримку ув'язнених.

 

Теги: Київ , суд , Ультрас , Павліченко