Вагітних з грипом відправляють в спецлікарню

Маша Землянська
31 січня 2013р. 11:12

Вагітних з грипом відправляють в спецлікарню

Лікарі радять вагітним, у яких за ознак грипу чи застуди ще й підвищилась температура - одразу лягати до лікарні. Причому не в звичайну, а до Київського центру репродуктивної та перинатальної медицини.

«Грип для вагітних дуже небезпечний, тому з ним краще не ризикувати», - попереджають з Департаменті охорони здоров’я. І нагадують: «За першої підозри застуди акушер-гінеколог зобов'язаний оцінити тяжкість стану майбутньої мами за наступними критеріями: наявність нежиті, головного болю, болю у горлі, присутність супутніх патологій, таких як цукровий діабет, захворювання легень, бронхіальна астма, серцево-судинні захворювання, ниркові проблеми, імунодефіцітні стани, оцінити загальний стан пацієнтки - задишка, тахікардія, симптоми інтоксикації, а також її акушерський статус».

Наразі, попри обіцянки лікарів, епідемія грипу киян ще не дістала. За останніми даними, з підозрами на грип та застуду – 18 тисяч киян. Натомість з початку «грипозного сезону», з 2-го жовтня, перехворіти на вірусне захворювання встигло 67 вагітних жінок.

Теги: Київ , грип , вагітна