Павліченко: слідчі грозили розправою над братом

Маша Землянська
31 січня 2013р. 12:46

В Апеляційному суді Києва під час слухання справи Павліченнів, молодший Сергій заявив, що слідчі УБОЗу витягали з нього зізнання. Обливали ноги водою, лякали струмом та погрожували розправою над братом. 

Молодших з підозрюваних Павліченків розказав суддям, що начальник УБОЗу Плужного, з кодексом у руках йому пояснював, що батько хлопця сидітиме в будь-якому випадку і якщо він зізнається допоможе усім. Після відмови Сергія - почав погрожувати брату та матері, які будуть на волі. Тільки після цього зляканий хлопець він написав явку під диктовку. Отримавши зізнання, слідчий намалював схему і розповів, що казати на камеру. Також Сергій розповів, що вбивство, яке інкримінують йому та його батькові сталося на річницю одруження батьків і у ввечері у них була святкова вечеря.

Дмитра та його сина Сергія Павліченків заарештували за три дні після смерті судді Шевченківського райсуду Зубкова. Прокуратура заявила, що за ці три дні перевірила причетність крупного бізнесу до вбивства і не знайшла підтверджень. Суддя Зубков неодноразово ухвалював рішення на користь простих громадян, які протистояли варварським забудовам у центрі Києва. Прокуратура стверджує,що вбили суддю Павліченки - за те, що він ухвалив рішення не на їхню користь у суперечці з фірмою за прибудову до їхньої квартири на Богдана Хмельницького, яку родина здавала в оренду. У жовтні 2012-го суддя Голосіївського суду Галина Бондаренко вирішила: Дмитро має отримати довічне позбавлення волі, Сергій – 13 років тюрми. 25-го листопада на підтримку Павліченків відбувся марш  футбольних фанатів, у якому брали участь близько 6-ти тисяч чоловік. До цього вони організували цілий міжнародний рух на підтримку ув'язнених.

 

Теги: Київ , Ультрас , Павліченко , суд