Мама влаштує курячий аукціон для порятунку доньки

Максим Опанасенко
31 січня 2013р. 14:24

Мама влаштує курячий аукціон для порятунку доньки

Мама 19-річної Олени Аносової, котра потребує пересадки нирки, у неділю влаштує продуктовий ярмарок на київському вокзалі, аби зібрати грошей для доньки. Це повідомлення вже активно обговорюється на батьківському форумі.

Мама Тетяна привезе в Київ 12 курей, 9 качок, 10 гусей, 3 індиків і 150 яєць на благодійний продаж. Всі продукти - домашні. Качок і курей жінка продаватиме по 40 гривень, індиків - по 50 гривень, яйця - по 15 гривень. Одна з активісток батьківського форуму взялася допомогти і координувати бажаючих взяти участь в продажі. Її звати Галина, її номер телефону 099 706 18 89. За цим номером можна дізнатися точний час і номер платформи, де проходитиме ярмарок.

Оленка потрапила до лікарні ледь не одразу після шкільного випускного балу два роки тому. Після цього її перевели до "ниркового" відділу інституту Шалімова. На операцію потрібно 33 000 доларів. Частину з цих грошей вже зібрано, але збирати ще багато. Якщо хочете допомогти, але в неділю приїхати не можете, то інформацію про реквізити для допомоги можна знайти тут. Ще Олену можна підтримувати морально - на сторінках «Елена Аносова» в Одноклассниках, «Алена Аносова» - vkontakte.ru. Дівчина захоплюється дизайном, в лікарні вільний час проводить за вишиванням. Ось одна з її робіт:


 

 

Теги: Київ