Через Павліченків перекрили Повітрофлотський

Богдан Хворостяний
31 січня 2013р. 16:55

Через Павліченків перекрили Повітрофлотський

Правоохоронці перекрили Повітрофлотський проспект з обох боків під час транспортування Павліченків з Апеляційного суду міста Києва.  Про це повідомляє кореспондент «Свідомо».

За словами кореспондента автозак, в якому везли Павліченків зупинився і з нього засуджених пересадили в звичайне міліцейське авто. Через 2 хвилини автозак і міліцейське авто продовжили рух. Кореспондент також зазначає, що перехожим в той момент забороняли фотографувати авта.

Дмитра та його сина Сергія Павліченків заарештували за три дні після смерті судді Шевченківського райсуду Зубкова. Прокуратура заявила, що за ці три дні перевірила причетність крупного бізнесу до вбивства і не знайшла підтверджень. Суддя Зубков неодноразово ухвалював рішення на користь простих громадян, які протистояли варварським забудовам у центрі Києва. Прокуратура стверджує,що вбили суддю Павліченки - за те, що він ухвалив рішення не на їхню користь у суперечці з фірмою за прибудову до їхньої квартири на Богдана Хмельницького, яку родина здавала в оренду. У жовтні 2012-го суддя Голосіївського суду Галина Бондаренко вирішила: Дмитро має отримати довічне позбавлення волі, Сергій – 13 років тюрми. 25-го листопада на підтримку Павліченків відбувся марш  футбольних фанатів, у якому брали участь близько 6-ти тисяч чоловік. До цього вони організували цілий міжнародний рух на підтримку ув'язнених.


 

Теги: вибори , Київ , Павліченки