Дружина: Луценка водили в прокуратуру на ціпку

Олесь Лук'яненко
1 лютого 2013р. 12:14

Дружина: Луценка водили в прокуратуру на ціпку

Дружина засудженого екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка з трибуни Верховної Ради розповіла про жахливий режим його утримання. Зокрема, Ірина Луценко розповіла, як його в прокуратуру водили на ціпку.

Вона розповіла, як Луценка замкнули у наручниках на металевому пруті, який не дозволяє зімкнути руки. А прут причепили на двометровий ланцюг, за який його тримав колишній підлеглий, приїжджаючи на допити у прокуратуру. Охороняли екс-міністра двадцять міліціонерів з кийками, автоматами та у шоломах. Здоров’я Луценка дуже підірвано – у нього 20 відкритих виразок шлунку, зруйнована печінка та він втратив третину своєї ваги.  Коли вона його відвідувала, її змушували роздягатись та обшукували, а передачі до нього не доходили. Вона також повідомила, що він відмовився писати заяву про амністію, яку за джерелами журналічта Сергія Лещенка, президент хоче аби відпустити в’язня.

Луценка заарештували наприкінці грудня 2010-го року, Європейський суд із прав людини визнав його арешт політично вмотивованим. Юрія Луценка засудили за розтрачання коштів на святкування дня міліції та організації стеження при розслідуванні справи про отруєння Ющенка.

Фото - expres.ua

 

Теги: Київ , Луценко , режим , Янукович