Киянин проти покладання сала до пам'ятника поетеси

Богдан Хворостяний
1 лютого 2013р. 14:50

Киянин проти покладання сала до пам'ятника поетеси

Киянин Микола Даневич вимагає припинити ярмарок біля пам’ятнику Лесі Українки через аморальність. Активіст ще до Нового року звертався до управлінні благоустрою міста Києва, але відповіді так і не отримав. Даневич відзначає, що наступного тижня буде збирати акцію протесту з вимогою закриття ярмарку.

«Так це ж як  треба ненавидіти свою історію та людей які її творили, щоб розмістити ринок на найвідомішій площі Києва, біля пам’ятника такої великої особистості як Леся Українка? Біля  п’єдесталу  пам’ятника видатної поетеси замість квітів зараз яблука та помідори, а перед цим були ялинки. Це вже, навіть, не те, що вияв непошани до письменниці, справжньої патріотки нашої країни, а це її зґвалтування. Чи можливо так влада мстить всьому українському? Відчуття, що Леся Українка в труні перевернулася від такого знущання. Хоча, взагалі, про яке шанування держави може йти мова, якщо влада сама себе не поважає – базар  створений біля державних органів влади», - пише Даневич.

Ярмарок біля пам’ятнику Лесі Українки було відкрито восени 2012 року. З машин і наметів люди продають різні продовольчі товару, в тому числі продукти, одяг та художні вироби.

 

Теги: Київ , ярмарок , Леся Українка