Родина збитої на зебрі жінки шукає свідків

Олесь Лук'яненко
1 лютого 2013р. 20:07

Родина збитої на зебрі жінки шукає свідків

Родина збитої на переході жінки та донька постраждалого в цьому ж ДТП водія «Деу», яке сталося вдень 27 січня на розі вулиць Максима Кривоноса та Солом’янської, шукають свідків.

Світлана 27 січня переходила дорогу на зелене світло неподалік від свого дому. Поки вдома на неї чекали чоловік, 5-річна дитина та місячне немовля, її збив позашляховик «Subaru Tribeca» з номерами АА 9406 КР. На цьому позашляховик не спинився, а протаранив червоний «Деу». Жінку та водія червоного авто з переломами забрала швидка, а водій позашляховика просто втік. Маму двох дітей поклали в реанімацію, а у четвер, 31 січня, їй зробили операцію. Прогнози лікарів невтішні. Донька постраждалого водія розповіла, що у її батька поламані ребра і забиття голови. Він теж і надалі в лікарні. Остаточного діагнозу в нього немає, але є підозри, що у нього пошкоджене одне з легень.

Рідні потерпілих вже скаржаться, що міліція нічого не робить. У прес-службі міліції розповідати про це ДТП не захотіли та попросили надіслати запит. Зі слів постраждалих, розслідує справу слідчий Головного управління міністерства внутрішніх справ Сергій Француз, а не звичайні слідчі Солом’янського відділку. Варто тільки зазначити, що ледь не єдиним нагадуванням про цього слідчого в Google є повідомлення в ЗМІ про те, що він вів справу щодо загибелі двох киян на Дніпрі, яких збили скутеристи. Згідно з публікаціями, справу тоді зам`яли.

Якщо у вас є будь-яка інформація або ви стали свідком цієї жахливої аварії, зверніться до рідних потерпілих:

pollis7@yandex.ru - Сергій чоловік Світлани.

londaco@gmail.com - донька водія "Деу" Катя.

 

Теги: Київ , свідки , ДТП