В метро попався злодій-любитель чужих кишень

Маша Землянська
3 лютого 2013р. 13:17

Правоохоронці затримали кишенькового злодія, що грабував киян у метро. З награбованим злодію не вдалося проїхати і зупинки.

«Чоловік, який приїхав в столицю у відрядження, після проїзду декількох станцій в столичному метрополітені, вийшовши з вагону потягу, помітив відсутність своїх особистих речей - паспорту, пенсійного посвідчення, квитків на потяг та грошей. Не розгубившись, чоловік одразу ж звернувся до постового міліціонера, який чергував на станції. Молодший сержант міліції детально розпитав потерпілого про всі подробиці та терміново передав всю інформацію працівникам карного розшуку. Правоохоронці одразу ж розпочали комплекс оперативно-розшукових заходів, і на іншій станції столичного метрополітену був затриманий 23-річний місцевий мешканець, у якого при поверхневому огляді виявили документи, які йому не належали. Їх було вилучено як речові докази», - пояснюють працівники чергової частини Лінійного управління в метрополітені.

До речі, міліція нагадує: якщо і Ви стали жертвою злочинців на станції метро – підходьте до чергових міліціонерів. Чим швидше почнуться пошуки злодія – тим більше шансів повернути Ваші речі.

 

Теги: Київ , метро , крадій