Опозиція запитає Попова і міліцію про Головпоштамт

Олесь Лук'яненко
4 лютого 2013р. 10:10

Опозиція запитає Попова і міліцію про Головпоштамт

Опозиційні депутати зранку зустрінуться з керівництвом столичної міліції та головою Київдержадміністрації Олександром Поповим для обговорення подій на Головпоштамті 29 січня під час утворення Громадської Ради. Про це повідомив на своєму фейсбуці Олександр Аронець.

Зустріч заплановано на 11. Серед депутатів будуть присутні Олександр Бригіненць від «Батьківщини» та від «Свободи Ігор Мірошниченко з Едуардом Леоновим, якого тоді побили.

28 січня головою Громадської ради було обрано «свободівця» Володимира Свєнтицького, також визначено заступників голови. Проте в мерії таку раду не захотіли і протокол реєструвати відмовились. Свої дії чиновники мотивували відсутністю на засіданні членів провладної ініціативної групи та звіту попереднього голови. 29 січня Установчі збори Громадської Ради при Київській держадміністрації почалися штовханиною та бійкою. В той день «Свободівці» намагалися протистояти створенню ради, яка, за їхніми словами, є «кишеньковою». На самі збори міліція не пускала громадськість та журналістів, а після цих подій до єдиного реєстру досудових розслідувань були внесені повідомлення та розпочате слідство щодо розбитих вікон та бійок.

 

Теги: Київ , Попов , Громадська рада , опозиція