Куди піти на тижні:День тата,Дах,"Звичайна справа"

Галина Танай
4 лютого 2013р. 11:10

Куди піти на тижні:День тата,Дах,"Звичайна справа"

Понеділок, 4 лютого

В кінотеатрах – «Мисливці на гангстерів» з Шоном Пенном та Еммою Стоун.  Кримінальна драма від Рубі Фляйшера - для  всіх, хто любить витончену естетику 40-х.

 Вівторок, 5 лютого

О 19:00 нарешті відкриє сезон театр Дах – першою виставою у 2013 буде «Безхребетність. Вечір для людей з порушеною поставою». Це спектакль про те, як ми розчиняємось і губимо своє Я серед буденних справ – але поки що не втратили бажання мати хребет і ходити прямо.


 

О 20:00 у Freedom – концерт пам’яті Вітні Х’юстон "We Will Always Love You".  Хіти Вітні співатиме українка Лена Стефан, яку обрав продюсер і один з найближчих друзів покійної зірки - Нарада Майкл Волден. А на сцені з’явиться голограма Вітні у вигляді янгола, що спускається з небес. У неділю, 10 лютого о 19:00, в Жовтневому палаці - повтор.

Середа, 6 лютого

 

О 18:30 в Музеї історії Києва відкриття виставки World Press Photo'12 - роботи 57 найкращих журналістів світу, які знімали свої фото у найгарячіших точках планети.


 

Четвер, 7 лютого

В кінотеатрах - аж дві прем'єри, які не можна пропустити. Перша - драма-мюзикл "Знедолені" від Тома Хупера: екранізація однойменного роману Гюго, заради якої красуня Енн Хетевей позбулась свого розкішного волосся.

Друга кіноподія четверга - прем'єра фільму Валентина Васяновича "Звичайна справа": кумедна й водночас зворушлива історія психотерапевта, якого наздогнала криза середнього віку.

П'ятниця, 8 лютого

О 19:00 в Театрі на Лівому березі "Войцек. Карнавал плоті": одна з найнеординарніших вистав серед усіх київських театрів.

Субота, 9 лютого

О 17:00 в БК "Майстер Клас" буде "Картографія". Оксана Забужко представить "З мапи книг і людей" - книгу, яка вмістилась у незвичайний портрет письменниці. Вечір обіцяє бути цікавим: до Забужко приєднаються сестри Тельнюк, журналіст Юрій Макаров і художник Ростислав Лужецький.   


Неділя, 10 лютого

О 14:00 в Молодому театрі вистава "Кома" - розслідування масового вбивства, протягом якого вас проведуть по всіх закапелках театру. Підбори й діаманти залишайте вдома. Приємна втома ніг і мозку ґарантована.

В Музеї Тичини – День тата: батько разом з малечею може виготовити поетичну листівку для мами і вибрати подарунок від музею. Вхід безкоштовний – платити треба, тільки якщо хочете замовити екскурсію. Якщо малеча ще не доросла до огляду експозиції,  її розважатимуть у дитячому кінозалі.

 

Теги: музей Тичини , ДАХ , World Press Photo , Київ