Скандальна кандидат в депутати "устала і уходіт"

Максим Опанасенко
4 лютого 2013р. 16:34

Скандальна кандидат в депутати "устала і уходіт"

Юрист і екс-кандидат в народні депутати по 212-му округу Тетяна Монтян заявила, що "устала і уходіт". Про це Монтян написала на своєму Фейсбуці.

"Не буду розповідати, що стало останньою краплею - тому що, мабуть, все-таки мав місце кумуляційний ефект. Я занадто довго безрезультатно шукала підтримку в суспільстві, але отримувала зазвичай лише злібність та ненависть. Значить, так тому і бути. Значить, ще просто час не настав :)" - пише Монтян. "Я констатую, що наразі досягла межі своїх можливостей, і тому припиняю роботи своєї артєлі "Напрасний труд". На жаль, ті, у кого є ресурси, не дасть мені їх з причин, викладених вище, а ті, у кого їх немає, або є несосвітенними, невиліковними даунами, або сподіваються-таки самі пробитись нагору та скористатись перевагами бардаку, або чекають, що я все зроблю одна і для всіх" - додає вона. Ще Монтян каже - каменем спотикання на шляху всіх змін в країні є очільник Мін'юсту Олександр Лавринович. Тому Тетяна обіцяє "повернутися, коли Лавринович здохне в муках, а якийсь інший очільник Мін'юсту принаймні шаритиме у цивільному праві". Що це все означає? Ми запитали у самої Монтян. "Мені часто закидають, що в роботі з електоратом треба бути толерантнішою, перестати посилати всіх на х**. Але я не можу не називати дебілів дебілами. Власне, цьому присвячений пост. Я вже 100 років хотіла написати про Лавриновича і врешті це зробила - пост і про це також. Бо кому, наприклад, належить Україна? Всім нам. Але є Верховна Рада. І 450, або ж навіть 445 депутатів, котрим треба 226 карток аби все поділити самим. Так само і з Київрадою. А в ОСББ, аби прийняти рішення про те скільки разів вивозити сміття, треба консенсус, одноголосне прийняття рішення - що в принципі неможливо. І от на шляху до вирішення цієї проблеми і стоїть Лавринович" - каже вона.

На виборах до Верховної Ради 28 жовтня вона програла Віталію Яремі з "Батьківщини", мажоритарщику Ігорю Баленку, УДАРівцю Кирилові Куликову і мажоритарщику Сергію Кримчаку, набравши 9% голосів виборців.

 

Теги: Київ