Богатирьова "відмазує" сина від поганих ліків

Маша Землянська
4 лютого 2013р. 17:03

Раїса Богатирьова заперечує, що її син Олександр є одним із співзасновників «Фармкомпанії Біолік», вакцини від якої наразі перевіряє Генпрокуратура.

«Що стосується цього підприємства, то справа в тому, що це одне із багатьох приватних підприємств, яке існує в Україні. Неправда в тому, що власником є мої родичі. Власниками цієї компанії є російський бізнес, і вони ведуть свій менеджмент, ведуть свою політику. Яка вона - вдала чи невдала, це вже інша справа», - заявляє очільниця Міністерства охорони здоров’я. Вона запевняє, що її відомство наразі також проводить перевірку якості імунопрофілактичних препаратів.

Натомість, за даними Державного агентства з розвитку інфраструктури фондового ринку України, син Олександр Богатирьов – один з членів наглядової ради фармацевтичної компанії "Біолік". За даними Віснику державних закупівель, у 2012-му році ця компанія виграла тендери на поставку ліків на 37 мільйонів гривень. Тоді як минулого року - контрактів заключили на 29 мільйонів, у 2010-му - на 15,5.

 

Теги: Київ , МОЗ , вакцини , Богатирьова