За "дірку" в Януковичі поплатилися ще двоє юнаків

Максим Опанасенко
4 лютого 2013р. 18:44

За "дірку" в Януковичі поплатилися ще двоє юнаків

Міліція Миколаївської області "застукала" двох 25-річних молодих людей, котрі малювали "Януковича з дірою у лобі" на паркані. Про це повідомляє прес-служба міліції.

"Прибувши на місце пригоди та обстеживши прилеглу територію, правоохоронці виявили двох молодиків, які в руках, одягнутих у гумові рукавиці, тримали трафарети для нанесення напису та балони із фарбою. На питання міліціонерів, що молоді люди роблять у таку пізню годину поруч церкви та чому мають при собі фарбу та трафарет, чоловіки відповіли, що вони просто прогулюються" - кажуть в міліції. І додають - хлопців затримали і повезли в райвідділ. По справі склали адміністративний протокол. Хлопців звинувачують у "порушенні державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів".

У січні чотирьох хлопців у Сумах Зарічний суд засудив до ув’язнення за хуліганство, точніше за графіті на стінах вулиць, на яких зображений чоловік з червоною крапкою на лобі, дуже схожий на президента Віктора Януковича. Рішенням суду двох активістів було засуджено на 2 роки, одного на 1,8 роки а четвертого на рік. Наразі такі зображення поступово з’являються у різних куточках країни.

Теги: Київ , міліція