Опозиція блокує трибуну Ради через кнопкодавів

Олесь Лук'яненко
5 лютого 2013р. 9:45

Опозиція блокує трибуну Ради через кнопкодавів

Представники опозиції ще до початку засідання Верховної Ради заблокували трибуну та розвісили плакати в парламенті з вимогою забезпечити персонального голосування, повідомляє рух «Чесно».

Засідання має розпочатися о 10:00. На плакатах рясніють написи "Рада гниє з Рибака" та "Ні кнопкодавам". «Не встигли депутати від партії влади прийти на роботу, як опозиція вже заблокувала трибуну. Схоже, засідання сьогодні не буде», - йдеться у пості руху.

На початку зими депутати Верховної Ради проголосували за закон, що вимагає запровадження електронної системи, яка б унеможливила поширену практику голосування чужими картками. Як і коли буде працювати така система, і яке покарання понесуть порушники - в законі не написано, а голосування так і не стало особистим. Депутати з фракції Партії регіонів були помічені за «кнопкодавством» під час голосування за звільнення Сергія Арбузова та призначення головою Нацбанку Ігоря Соркіна. Голова Верховної Ради Володимир Рибак відмовився скликати позачергову сесію, на якій повинні були розглянути питання, щодо засуджених Юлії Тимошенко та Юрія Луценко. Опозиційні сили самостійно провели засідання, на якому вирішили висловити недовіру спікеру Володимиру Рибаку та розпочати процедуру зняття його з посади. 

 

Теги: Київ , Верховна Рада , опозиція