Квитки на столичні Hyundai можна надрукувати вдома

Олесь Лук'яненко
5 лютого 2013р. 13:51

Квитки на столичні Hyundai можна надрукувати вдома

Квиток на столичні потяги HyundaiІнтерсіті+ можна роздрукувати вдома, замовивши та оплативши через інтернет. Про це повідомляє прес-служба «Укрзалізниці».

Залізничники з 5-го лютого в експерементальному порядку почали продаж електронних квитків з QR кодом, який можна роздрукувати вдома. При пред’явленню таких квитків стюарди скануватимуть код та отримуватимуть всю інформацію про пасажира. При собі варто тільки мати посвідчення особи. Спробувати новий сервіс можна тут.

Наразі через інтернет можна оплатити свою подорож будь-яким потягом, але по роздруківкам в касі потрібно отримати квиток «Укрзалізниці». Потяги Інтерсіті+ перевозять в столицю і назад пасажирів з Харкова, Львова, Донецька та Дніпропетровська. Нові потяги Hyundai не витримали цієї зими українських морозів і постійно ламалися. Екс-міністр інфраструктури Борис Колесніков запевняє, що проект корейських потягів Hyundai дістався йому від попереднього керівництва, хоча у грудні 2010 під його керівництвом підписали угоду з компанією на постачання цих потягів.

Фото - ipress.ua

Теги: Київ , потяг , Укрзалізниця , Hyundai